Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 153 από 153

Θέμα: giorgaros

Μέλος PhotoMind

Προεπιλογή Απάντηση: giorgaros

Αυτές οι φωτογραφικές κουβεντούλες μου είχαν λήψει...

Βασίλη για τον κίνδυνο της υπερβολικής αφαίρεσης μου είχε πει και μια ψυχή πριν χρόνια, έχεις δίκιο. Βέβαια από την άλλη με γοητεύει και δέχομαι το ρίσκο να παίζω στο μεταίχμιο. Θα δεχτώ επίσης τα περί "μεγάλων" και διαδικασίας. Θεωρώ ότι τουλάχιστον εδώ μέσα δεν θα βρεις αντίλογο σε αυτά, όλοι από το ίδιο χωριό είμαστε... Τέλος όσο αφορά το σύνολο και την συνοχή πάλι δεν θα διαφωνήσω. Τό θέμα είναι για μένα πότε και πως ορίζεις το σύνολο. Μου αρέσει να τραβάω εσωτερικά, χωρίς λογική και σκοπιμότητα. Η δουλειά που κατά καιρούς δείχνω είναι απλά "work in progress" τίποτε παραπάνω. Το ξέρω ότι αυτό την καθηστά κατά κάποιο τρόπο ημιτελή, αλλά πέρα από μικρές επιλογές για εκθέσεις κατά καιρούς δεν έχω βρει μέχρι στιγμής το κουράγιο να κοιτάξω από την αρχή και να δω που θα το πάω. Με βασανίζει αυτή η ιστορία και μέχρι στιγμής μου κόστισε δύο μεγάλες παύσεις.

Ας υπάρχει βέβαια και ένας μεζές για την κουβέντα.

::::::
    Έχω ακόμη την ντίζα ...

Μέλος PhotoMind Το avatar του χρήστη stavrosstam
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Καλησπερίζω έναν Έλληνα της διασποράς!
    Αυτή έχω την εντύπωση ότι θα μου άρεσε, αν μπορούσα να τη δω μεγαλύτερη. (κατά προτίμηση χωρίς τη σκιά)

Κάνει καλό ζευγάρι και μ΄αυτήν

Οι πολύ γεωμετρικές σου δεν με συγκινούν, ίσως γιατί η έντονη γεωμετρία τους εξουδετερώνει την εσωτερικότητα που επιδιώκεις.

Μέλος PhotoMind Το avatar του χρήστη digibill
    Περιοχή
    Αθήνα

My Social Networking

Add digibill on instagram

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτές οι φωτογραφικές κουβεντούλες μου είχαν λήψει...
    Εμένα να δεις...

Βασίλη για τον κίνδυνο της υπερβολικής αφαίρεσης μου είχε πει και μια ψυχή πριν χρόνια, έχεις δίκιο. Βέβαια από την άλλη με γοητεύει και δέχομαι το ρίσκο να παίζω στο μεταίχμιο. Θα δεχτώ επίσης τα περί "μεγάλων" και διαδικασίας. Θεωρώ ότι τουλάχιστον εδώ μέσα δεν θα βρεις αντίλογο σε αυτά, όλοι από το ίδιο χωριό είμαστε... Τέλος όσο αφορά το σύνολο και την συνοχή πάλι δεν θα διαφωνήσω. Τό θέμα είναι για μένα πότε και πως ορίζεις το σύνολο. Μου αρέσει να τραβάω εσωτερικά, χωρίς λογική και σκοπιμότητα. Η δουλειά που κατά καιρούς δείχνω είναι απλά "work in progress" τίποτε παραπάνω. Το ξέρω ότι αυτό την καθηστά κατά κάποιο τρόπο ημιτελή, αλλά πέρα από μικρές επιλογές για εκθέσεις κατά καιρούς δεν έχω βρει μέχρι στιγμής το κουράγιο να κοιτάξω από την αρχή και να δω που θα το πάω. Με βασανίζει αυτή η ιστορία και μέχρι στιγμής μου κόστισε δύο μεγάλες παύσεις.

Ας υπάρχει βέβαια και ένας μεζές για την κουβέντα.

::::::
    Ενδιαφέρουσες έτσι όπως είναι όελς μαζί... Συμφωνώ με τον Σταύρο. Ειδικά η τελευταία θα ήθελε και κάτι ακόμη για να λειτουργήσει 100% - πχ μια φιγούρα...
    Οι δυο πρώτες δένουν περισσότερο σε αυτό που ψάχνεις...

Δικαιώματα - Επιλογές