Σελίδα 14 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4121314
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 131 έως 136 από 136
    Μέλος PhotoMind Το avatar του χρήστη Panagiotis Skalkotos
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή Απάντηση: Παναγιώτης Σκαλκώτος

χάρις μου!

μια εντελώς πειραματική σειρά. έγινε με ένα συγκεκριμένο σκεπτικό χρησιμοποιώντας bulb. θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας, ως έχουν, και μετά από μια εβδομάδα, θα γράψω τις συνθήκες οι οποίες με οδηγησαν να ακολουθήσω τον συγκεκριμένο δρόμο-τεχνική.

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4665.jpg Εμφανίσεις:  16 Μέγεθος:  288.1 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4672.jpg Εμφανίσεις:  16 Μέγεθος:  269.4 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4677.jpg Εμφανίσεις:  10 Μέγεθος:  287.2 KB
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4688.jpg Εμφανίσεις:  15 Μέγεθος:  264.9 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4695.jpg Εμφανίσεις:  9 Μέγεθος:  284.1 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4699.jpg Εμφανίσεις:  10 Μέγεθος:  290.3 KB
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4704.jpg Εμφανίσεις:  10 Μέγεθος:  253.6 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4709.jpg Εμφανίσεις:  17 Μέγεθος:  39.6 KB

υ.γ.1 : μερικοί από εσάς ήδη γνωρίζουν, αλλά εξακολουθώ και θέλω τη γνώμη σας!
    υ.γ.2 : ακολουθούν άλλες 8.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panagiotis Skalkotos : 07-06-2016 στις 12:58

Περιοχή
    Αθήνα

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4718.jpg Εμφανίσεις:  12 Μέγεθος:  30.6 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4725 copy.jpg Εμφανίσεις:  8 Μέγεθος:  33.4 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4736.jpg Εμφανίσεις:  8 Μέγεθος:  269.4 KB
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4738.jpg Εμφανίσεις:  8 Μέγεθος:  291.8 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4741.jpg Εμφανίσεις:  8 Μέγεθος:  238.8 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4744.jpg Εμφανίσεις:  9 Μέγεθος:  221.8 KB
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4764.jpg Εμφανίσεις:  9 Μέγεθος:  30.7 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4767.jpg Εμφανίσεις:  8 Μέγεθος:  272.6 KB

υ.γ.0 : σας ευχαριστώ πολύ!

Μέλος PhotoMind Το avatar του χρήστη digibill
    Περιοχή
    Αθήνα

My Social Networking

Add digibill on instagram

Σαφως και δεν μας αφήνουν αδιάφορους. Νομιζω όμως πως αυτη η φορμαλιστική υπερβολή μάλλον θέλει πολλή δουλεια για να καταστησει σαφείς τις προθεσεις σου. Ας πούμε, σε αυτές τις τρεις:

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panagiotis Skalkotos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4672.jpg Εμφανίσεις:  16 Μέγεθος:  269.4 KB
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4688.jpg Εμφανίσεις:  15 Μέγεθος:  264.9 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  DSCF4709.jpg Εμφανίσεις:  17 Μέγεθος:  39.6 KB
    ...(που θεωρώ και αρκετά επιτυχημένες) νομιζω πως ισοροπεις καλυτερα μεταξύ αφαιρεσης , φορμαλισμού και περιεχομένου.
    Ειδικα το δεύτερο σετ μου φαίνεται πέραν του δέοντος αφηρημένο.

Στάλθηκε από το GT-P5100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μέλος PhotoMind Το avatar του χρήστη mandragoras
    Περιοχή
    αθηνα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο digibill Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαφως και δεν μας αφήνουν αδιάφορους. Νομιζω όμως πως αυτη η φορμαλιστική υπερβολή μάλλον θέλει πολλή δουλεια για να καταστησει σαφείς τις προθεσεις σου. Ας πούμε, σε αυτές τις τρεις:

...(που θεωρώ και αρκετά επιτυχημένες) νομιζω πως ισοροπεις καλυτερα μεταξύ αφαιρεσης , φορμαλισμού και περιεχομένου.
    Ειδικα το δεύτερο σετ μου φαίνεται πέραν του δέοντος αφηρημένο.

Στάλθηκε από το GT-P5100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    συμφωνω..

Μέλος PhotoMind Το avatar του χρήστη Χάρις Γιαννοπούλου
    Περιοχή
    Αθηνα

Στις φωτογραφίες αυτές Παναγιώτη, αυτό που βλέπω και μ΄ενδιαφέρει είναι η προσπάθεια διάλυσης, διαστρέβλωσης της μορφής, που τονίζει το υπαινικτικό/ γοητευτικό στοιχείο τους. Με μια προφανή εξπρεσιονιστική διάθεση (που φαντάζομαι προέκυψε κυρίως στην επιλογή τους, μιας και ξέρω τις συνθήκες της φωτογράφισης, που θα μας αποκαλύψεις όπως είπες) μπόρεσες να μας μεταδώσεις συναίσθημα.

Ελπίζω να μην είναι ιεροσυλία η αναλογία με τον Μπουζιάνη ( που έργο του βλέπετε εδώ) που πέρασε από το μυαλό μου.

Αν το εννοείς πρέπει να συνεχίσεις...
    Συνημμένα Thumbnails Συνημμένα Thumbnails Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  Μπουζιάνης 2.jpg Εμφανίσεις:  6 Μέγεθος:  59.0 KB  

Περιοχή
    Αθήνα

Συνημμένα Thumbnails Συνημμένα Thumbnails Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  01.jpg Εμφανίσεις:  30 Μέγεθος:  38.5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  02.jpg Εμφανίσεις:  28 Μέγεθος:  22.0 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  03.jpg Εμφανίσεις:  27 Μέγεθος:  36.1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  04.jpg Εμφανίσεις:  26 Μέγεθος:  30.5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  05.jpg Εμφανίσεις:  26 Μέγεθος:  26.2 KB  

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  06.jpg Εμφανίσεις:  26 Μέγεθος:  32.0 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  07.jpg Εμφανίσεις:  27 Μέγεθος:  36.1 KB  

Δικαιώματα - Επιλογές